7 rzeczy, które możesz robić z nakładkami

Opublikowane 2019-10-10

Czy w przezroczystym aparacie nakładkowym można się całować? Jak i gdzie należy przechowywać nakładki? Odpowiadamy! Przeczytaj artykuł i dowiedz się co dokładnie możesz i powinieneś robić w swoich nakładkach.

 

 

1. MOŻNA jeść wszystko co się chce!

 

W nakładkach nie obowiązują żadne ograniczenia w diecie! Masz ochotę na nachosy z guacamole albo wielkiego schabowego przygotowanego przez babcię? Możesz sięgnąć po nie bez przeszkód. 

W aparatach metalowych nie możesz jeść niczego twardego, niczego klejącego się ani niczego barwiącego. Pić również. To może utrudnić codzienne życie i w sposób bardzo nieprzyjemny ograniczyć cieszenie się życiem. Na szczęście my nie lubimy ograniczeń, więc prostując zęby aparatami nakładkowymi Smilenation możesz jeść co chcesz! Pamiętaj tylko, by zdjąć nakładki przed jedzeniem.

 

 

2. NALEŻY nosić je 22h dziennie

 

Leczenia nie da się przyspieszyć, a noszenie ich wyłącznie na noc nie spowoduje “tylko przedłużenia leczenia” a zaprzepaści całe Twoje leczenie. Nie rób tego. Twoje zdrowie, piękny uśmiech i bezpieczne leczenie są naszymi priorytetami, powinny być również Twoimi.

Początkowo może być Ci trudno przyzwyczaić się do noszenia nakładek cały czas na sobie i może Ci się zdarzyć zapomnieć je ponownie założyć po obiedzie, ale z czasem staną się naturalnym elementem Twojego codziennego życia.

 

 

3. MOŻNA całować się

 

Kochamy i jesteśmy kochani! Nasze nakładki nie stanowią przeszkody przed okazywaniem uczucia partnerom - nie musisz zdejmować nakładek przed czy podczas romantycznego spaceru. Ciesz się wyjątkową atmosferą i bliskością ukochanego, a nakładki w tym czasie będą prostowały Twoje zęby.

Jeśli jednak idziecie na romantyczną kolację w blasku świec albo piknik w parku, zdejmij nakładki przed wyjściem. Nie należy spożywać posiłków w nakładkach.

 

4. MOŻNA szeroko się uśmiechać

 

Aparaty nakładkowe Smilenation są przezroczyste i cienkie, więc nikt nie zauważy, że jesteś właśnie w trakcie leczenia ortodontycznego. Więc bez względu na to czy jesteś u cioci na imieninach czy na ważnym spotkaniu biznesowym - uśmiechaj się szeroko i ciesz się każdą chwilą. W końcu już za kilka miesięcy będziesz mieć swój wymarzony uśmiech!

 

 

5. NALEŻY je czyścić

 

Nie musisz się martwić tym punktem na naszej liście, czyszczenie nakładek jest bardzo proste. Wystarczy, że po zdjęciu ich przepłuczesz je zimną wodą, strząśniesz, a następnie schowasz do etui.

Czyszczenie aparatów pastami do zębów i szczoteczkami nie jest zalecane, gdyż może to uszkodzić lub porysować nakładki.

 

6. MOŻNA cieszyć się życiem bez ograniczeń

 

Uśmiechaj się, baw, całuj i uśmiechaj szeroko! Możesz jeść i pić wszystko, co tylko zechcesz, a samo leczenie jest wygodne i niewidoczne. 

Nakładki są tak wygodne i niewidoczne, że możesz w nich nawet wziąć ślub, jeśli nie zdążysz z leczeniem do ślubu! Nikt nie zauważy, że właśnie prostujesz zęby.

 

 

7. NALEŻY dbać o aparaty i bezpiecznie je przechowywać

 

Nakładki zakładaj i zdejmuj delikatnie i według instrukcji. Przemywaj je każdorazowo po zdjęciu ich. Przechowuj je bezpiecznie w etui, które od nas otrzymasz razem z nakładkami. Nie trzymaj ich w chusteczkach ani serwetkach (kelner może je omyłkowo wyrzucić!).

 

Więcej o tym czego nie należy robić w nakładkach przeczytasz tutaj.

 

Jeśli nadal się zastanawiasz nad leczeniem aparatami nakładkowymi Smilenation, to nie zwlekaj i już teraz wypełnij kwestionariusz, który powie Ci czy Smilenation jest Twoją metodą na piękny uśmiech!