Niewidoczne nakładki na zęby - porównanie Invisalign vs Smilenation

Opublikowane 2020-06-17

Proste zęby bez aparatu stałego? Dzięki aparatom nakładkowym to możliwe! Invisalign czy Smilenation - jakie nakładki na zęby wybrać? Przedstawiamy podobieństwa i różnice, które pomogą Ci dobrać najlepsze nakładki ortodontyczne dla Ciebie!

 

Invisalign vs Smilenation - z czego wykonane są nakładki ortodontyczne? 

Nakładka na zęby zamiast aparatu? Jesteśmy na tak! Prostowanie zębów nakładkami jest szybkie i przewidywalne. Aby niewidoczny aparat na zęby był w pełni bezpieczny, musi być wykonany z materiałów najwyższej jakości. Nakładka ortodontyczna prostuje układ zębów i przez większość doby jest w Twojej jamie ustnej - korzystaj tylko z przebadanych, certyfikowanych produktów! Z czego są wykonane nakładki Invisalign? Każdy aparat Invisalign jest wykonywany z mocnego, termoplastycznego tworzywa sztucznego. Materiał jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i nie podrażnia tkanek jamy ustnej. A co z aparatem Smilenation? Nakładki na zęby Smilenation są produkowane w Europie z wysokiej jakości gładkiego wolnego od BPA materiału. Do produkcji nie są wykorzystywane zmiękczacze, dzięki czemu ortodontyczne nakładki na zęby nie są szkodliwe dla dziąseł. Tak jak szyna Invisalign (czasem nazywana inwizaline), aparat Smilenation jest bezpieczny dla Twojego zdrowia!

Invisalign vs Smilenation - jak stosować nakładki na zęby?

 

Niewidoczny aparat na zęby jest bardzo prosty w użyciu! Prostowanie zębów nakładkami Invisalign i Smilenation - zasady są niemal identyczne. Jak działają prostujące nakładki na zęby? Noś nakładki na zęby górne i dolne przez 22h godziny na dobę. Pamiętaj - zarówno metoda Invisalign jak i prostowanie zębów nakładkami Smilenation skuteczne są tylko, gdy odpowiedzialnie i systematycznie nosisz swój aparat.  Producenci zalecają ściągnięcie aparatów nakładkowych przed każdym posiłkiem. Dotyczy to również przekąsek i gumy do żucia! Co 2 tygodnie wymieniaj nakładki na nowy zestaw - z każdym dniem leczenia będziesz bliżej wymarzonego uśmiechu. Ortodontyczne nakładki na zęby Smilenation są chwalone przez pacjentów za komfort leczenia. Na początku terapii otrzymujesz wszystkie nakładki. Koniec z uciążliwymi i czasochłonnymi wizytami u ortodonty - regularne kontrole odbywają się za pośrednictwem platformy on-line. Bez kolejek i dodatkowych opłat! Wypełnij ankietę i sprawdź, czy Smilenation to idealne nakładki do prostowania zębów dla Ciebie.

 

 

 

 

Invisalign vs Smilenation - jakie wady zgryzu można wyleczyć nakładkami?

Ortodontyczne nakładki na zęby - czy zawsze można zastosować nakładki zamiast aparatu? Szyna Invisalign (potocznie nazywana przez pacjentów „Inwizalign”) nadaje się do leczenia różnych wad zgryzu. Kwalifikacji do prostowania zębów nakładkami Invisalign w każdym przypadku dokonuje certyfikowany lekarz. Aparat Invisalign umożliwia leczenie wad zgryzu zarówno w przednim, jak i w bocznym odcinku szczęk. Dzięki „attachmentom” - niemal niewidocznym zaczepom przyklejanym tymczasowo do zębów, metoda Invisalign umożliwia precyzyjne korekcje położenia poszczególnych zębów w każdym z wymiarów. A do czego służą niewidoczne aparaty ortodontyczne Smilenation? Są to nakładki do prostowania zębów przeznaczone do korekcji lekkich i średnich wad zgryzu w odcinku przednim szczęki oraz żuchwy. Lekarze Smilenation z powodzeniem prowadzą leczenie diastem, stłoczeń, rotacji oraz wychyleń. Niewidoczne aparaty na zęby Smilenation są idealnym wyborem dla Pacjentów, których harmonia uśmiechu jest zaburzona przez niezbyt nasilone wady zębowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o przyczynach wad zgryzu i różnych sposobach ich leczenia - koniecznie przeczytaj artykuł.

Invisalign vs Smilenation - ile kosztują przezroczyste nakładki na zęby?

 

Czy nakładki na zęby są drogie? Aparat ortodontyczny Invisalign - ceny często szokują pacjentów! Ile kosztuje Invisalign? Prostowanie zębów nakładkami Invisalign wiąże się z wydatkiem do około 16000zł. Aparat nakładkowy - cena jeszcze do niedawna była zbyt wysoka dla wielu Polaków. Czy da się oszczędzić na leczeniu ortodontycznym? Dzięki postępowi technologii - tak! Z niewidocznym aparatem na zęby Smilenation możesz wydać nawet ponad połowę mniej. Cena leczenia nakładkami na zęby Smilenation jest ustalona już na początku. Jak to działa? Płacisz 190zł za zestaw do samodzielnego wykonania wycisków, na podstawie których lekarze Smilenation dokonują kwalifikacji do leczenia. Nie przepadasz za wyciskami? Nie ma problemu - możesz umówić się na skan 3D w jednym z naszych gabinetów partnerskich. Jeśli Twoja wada nie może zostać wyleczona naszymi nakładkami, zwrócimy Ci pieniądze. Jeżeli nasi lekarze wydadzą pozytywną opinię - witamy na pokładzie! Cena zestawu nakładek na całość leczenia to 6970zł. Aparat retencyjny to opłata zaledwie 240zł. Koszt leczenia wynosi łącznie 7400zł i jest stały - niezależnie od długości leczenia i ilości nakładek, zawsze jest taki sam. Czy to nie proste? Co składa się na cenę leczenia niewidocznymi nakładkami na zęby? Dowiedz się już teraz tutaj.

Invisalign vs Smilenation - gdzie kupić nakładki na zęby?

Gdzie kupić nakładki na zęby? Pacjenci z mniejszych miejscowości mają ograniczony dostęp do leczenia ortodontycznymi nakładkami na zęby Invisalign. Gabinety oferujące niewidoczne aparaty na zęby są zlokalizowane głównie w obrębie większych miast, co wymusza na Pacjentach długie i kłopotliwe dojazdy. Co jeśli chcesz wybrać nakładki na zęby zamiast aparatu, ale nie lubisz spędzać długich godzin w samochodzie? Rozwiązaniem mogą być nakładki do prostowania zębów Smilenation. W przeciwieństwie do leczenia invisalign, prostowanie zębów nakładkami Smilenation odbywa się w pełni zdalnie. Nakładki ortodontyczne na zęby przyjadą wprost pod Twoje drzwi - współczesna ortodoncja dostępna jest teraz w całej Polsce i poza jej granicami. Aby zapewnić naszym pacjentom maksymalny komfort leczenia, oferujemy możliwość płatności ratalnej. Dzięki postępowi technologii przezroczyste nakładki na zęby nie są już zarezerwowane dla najbogatszych!

Invisalign vs Smilenation - co ile wizyty kontrolne u ortodonty?

Ortodontyczne nakładki na zęby - co ile wizyty u ortodonty? Wizyta kontrolna u lekarza Invisalign odbywa się zwykle raz na 2-3 miesiące. Na kontroli pacjent otrzymuje zestaw prostujących nakładek na kolejne kilka miesięcy. W przeciwieństwie do metalowego aparatu na zęby, przezroczysty aparat nie wymaga wymian gumek czy podkręcania łuków. Invisalign - ceny wizyt kontrolnych u ortodonty zwykle zawarte są już w całkowitej cenie prostowania zębów nakładkami. 

A co z aparatami Smilenation? Dzięki nowoczesnej platformie on-line nie musisz już czekać w kolejce u swojego lekarza. Wystarczy, że raz na 4 tygodnie wyślesz zestaw zdjęć kontrolnych - nasi ortodonci ocenią przebieg leczenia i dadzą Ci znać czy wszystko idzie zgodnie z planem. Koszt wizyty kontrolnej u ortodonty Smilenation jest już wliczony w cenę leczenia. Brzmi zachęcająco? Wypełnij krótką ankietę i przekonaj się czy Smilenation to Twój sposób na wymarzony uśmiech!